close
چت روم
ارایش وزیبایی

جستجو در سایت آموزشی:

×

تبلیغات

آرشیو

آخرین کاربران

جستجو

تبلیغات

نویسنده : بانو بازدید :118
6 مرحله برای صاف کردن موهای کوتاه فر

تاريخ ارسال:شنبه 12 ارديبهشت 1394 ساعت: 18:0
6 مرحله برای صاف کردن موهای کوتاه فر

موهای کوتاه فر را چگونه صاف کنیم؟
داشتن موهای فرفری کوتاه می‌تواند یک چالش باشد. وقتی یک ظاهر ملایم و لطیف می‌خواهید، شاید نتوانید از سشوار برای صاف کردن موهایتان استفاده کنید. یک اتوی صاف کننده روی موی کوتاه بهترین نتیجه را دارد، بنابراین می‌توانید همه‌ی فرها را صاف کنید و مهم نیست که موها چقدر کوتاه باشند

بیشتردرادامه مطلبمشاهده تگ ها:

نویسنده : بانو بازدید :199
جدیدترین مدل مو 2015

تاريخ ارسال:پنجشنبه 20 فروردين 1394 ساعت: 23:58
دیدگاه ها:نظرات()
 جدیدترین مدل مو 2015

 امیدواریم از مشاهده این مطلب نهایت استفاده رو ببرید

جدیدترین مدل مو 2015

جدیدترین مدل مو 2015

جدیدترین مدل مو 2015

جدیدترین مدل مو 2015

 بیشتردرادامه مطلب

 

 مشاهده تگ ها:

نویسنده : بانو بازدید :288
عکس مدل مو نامزدی

تاريخ ارسال:جمعه 15 اسفند 1393 ساعت: 21:5
دیدگاه ها:نظرات()
عکس مدل مو نامزدی

میخوام تو این پست عکس مدل مو نامزدی رو براتون بذارم امیدوارم خوشتون بیاد

 

 

 

 


مشاهده تگ ها:

نویسنده : بانو بازدید :798
عکس های جدید مدل مو و رنگ مو

تاريخ ارسال:جمعه 15 اسفند 1393 ساعت: 20:53
دیدگاه ها:نظرات()
عکس های جدید مدل مو و رنگ مو

میخوام تو این پست عکس های جدید مدل مو و رنگ مو رو براتون بذارم امیدوارم خوشتون بیاد

 

 

 


مشاهده تگ ها:

نویسنده : بانو بازدید :327
مدل طراحی ناخن جدید و فوق العاده 2015

تاريخ ارسال:سه شنبه 12 اسفند 1393 ساعت: 20:19
دیدگاه ها:نظرات()
مدل طراحی ناخن جدید و فوق العاده 2015

میخوام تو این پست مدل طراحی ناخن جدید و فوق العاده 2015 رو براتون بذارم امیدوارم خوشتون بیاد

 

 

 

 

 

 

 

 


مشاهده تگ ها:

نویسنده : بانو بازدید :167
مدل میکاپ دخترانه

تاريخ ارسال:سه شنبه 12 اسفند 1393 ساعت: 20:4
دیدگاه ها:نظرات()
مدل میکاپ دخترانه

میخوام تو این پست مدل میکاپ دخترانه رو براتون بذارم امیدوارم خوشتون بیاد

 

 

 

 

 

 

 

 


مشاهده تگ ها:

نویسنده : بانو بازدید :595
آموزش خودآرایی مو

تاريخ ارسال:سه شنبه 05 اسفند 1393 ساعت: 22:42
دیدگاه ها:نظرات()
آموزش خودآرایی مو

میخوام تو این پست آموزش خودآرایی مو رو براتون بذارم امیدوارم خوشتون بیاد

 

 

 


مشاهده تگ ها:

نویسنده : بانو بازدید :281
فوت آرایشگری

تاريخ ارسال:شنبه 02 اسفند 1393 ساعت: 19:32
دیدگاه ها:نظرات()
فوت آرایشگری

میخوام تو این پست فوت آرایشگری رو براتون بذارم امیدوارم خوشتون بیاد

 

چه رنگ مداد ابرو براي شما مناسب است؟
هميشه رنگ مداد ابرويتان را هماهنگ با رنگ موها و پوستتان انتخاب کنيد. معمولا براي روز رنگ طبيعي و براي عصر از رنگهاي تندتر استفاده کنيد.
اگر رنگ موهايتان را تغيير شديدي بدهيد، متناسب با آن رنگ ابرويتان را کمرنگ يا پررنگ کنيد. تنوع رنگ در رنگ ابروهاي پودري بيشتر از مداد ابروها است.
چند سايه چشم را انتخاب کنيد تا رنگ متناسب را پيدا کنيد.
کساني که ميخواهند آرايششان بي نقص باشد، ميتوانند يک يا دو رنگ را با هم استفاده کنند تا آرايش چشمانشان جلوه بخصوصي پيدا کند.
قبل از هر استفاده نوک مداد ابرويتان را تيز کنيد. اگر از رنگ پودري استفاده ميکنيد، هر دو يا سه بار استفاده برس آن را بشوييد و با باد خشک کنيد. اگر پودر زيادي روي برس باشد رنگ را بيش از حد پخش ميکند.

زيرسازي صحيح آرايش

در اين مقاله کلمات فانديشن (Foundation) و کانسيلر(Concealer) مدام تکرار ميشوند که به معني انواع کرم پورد هستند، همان مواد زيرسازي و پنهان کننده لکه هاي صورت.
خلق يک چهره بي عيب و نکات اوليه زيرسازي آرايش و پنهان کردن لکه ها و جوشها
مقدمه:
حتما تا کنون تصاوير مدلهاي زيبا را در مجلات ديده ايد و به خودتان گفته ايد که اين مدلها براي داشتن چنين چهره عالي چه ميکنند؟
در حقيقت اين چهره بي عيبي که شما ميبنيد، نتبجه کار فانديشن و کانسيلرها يا همان کرم پودر است. اگر شما در صورتتان جوش يا لکه داريد، فانديشن و کانسيلر به شما کمک خواهد کرد که صورتي بي عيب داشته باشيد.
دو نوع کرم پودر وجود دارد:به صورت مايع و به صورت کرم.
کرم پودر مايع يا همان Color Veil يک جلاي مات و يک پوشش کنترل شده بر روي پوست ايجاد ميکند و کاري ميکند که پوست شما زيباتر به نظر برسد و لکه ها و کبودي دور چشم را به خوبي ميپوشاند.
کرم پودر ماتيکي يا همان Foundation براي قسمت هايي از پوست که ميخواهيم بپوشانيم، پوشش خوبي ايحاد ميکند. انواع لکه ها و آثاري که ميخواهيم بپوشانيم عبارتند از: کبودي زير چشم، جاي زخم و سوختگي، رگهاي نمايان، چروکها و آثار کشيدگي، جاي بخيه، تاتو، ماه گرفتگي ها لکه هاي ناشي از بالا رفتن سن. همچنين با اين ماده ميتوان چروکهاي ريز زير چشم را پوشاند. براي بهتر شدن اثر کرم پودر، هميشه از پن کيک متناسب با همان کرم پودر استفاده کنيد چونکه حالت ضد آب به آن ميدهد. درست مانند يک پوست دوم.
به هنگام استفاده از کرم هاي آرايشي از يک اسفنج آرايش استفاده کنيد. کرم آرايشي يا همان کرم پودر را به صورت دايره شکل روي پوست بکشيد تا کامل پوست را پوشش دهد.
حالا زيرسازي آرايش شما حاضر است تا با استفاده از رنگهاي متناسب صورتتان را آرايش کنيد.
کرم پودر يک جلاي بي نقص به چهره شما و پوششي درخشان به پوست شما ميدهد.
کرم پودر براي يکنواخت کردن رنگ چهره، پوشاندن لکه ها صورت و جلا دادن به صورت استفاده ميشوند. کرم پودر را بايد خيلي يکنواخت بر روي پوست کشيد تا حالت براق پدا نکند.
کرم پودرهاي مرغوب حاوي ماده ضد آفتاب بوده و نقش مرطوب کننده نيز دارند.
استفاده از رنگ اشتباه در کرم پودر باعث ميشود که آرايش شما رنگ واقعي خود را نشان ندهد و کمي چرک به نظر برسد. بر عکس آنچه بسياري از خانمها تصور ميکنند، کرم پودر و مواد زيرسازي آرايشي، اگر مرغوب باشند، براي پوست بسيار مفيد بوده و مثل کرم صورت و مواد ضد چين و چروک عمل ميکنند. کرم پودرها و مواد زير سازي آرايشي مرغوب، اگر با کرم مرطوب کننده استفاده شوند، لايه محافظ پوست شما را تقويت ميکنند. رنگدانه هاي پوست شما، با استفاده از اين مواد مرغوب، در برابر گرد و غبار و اشعه هاي مضر نور آفتاب حفاظت ميشود. براي يک محافظت خوب بهتر است به ميزان ماده ضد آفتابي که در کرم پودر شما وجود دارد دقت کنيد.
براي يک زير سازي آرايشي خوب شما بايد از يک کرم پودر به صورت، کرم، مايع يا پودر استفاده کنيد. که انتخاب آن به نوع پوست شما، رنگدانه هاي پوست شما و همچنين ميزان پوششي که پوست شما نياز دارد، بستگي دارد. اگر مي بينيد که پوست شما به محض استفاده از کرم پودر آن را به خود جذب ميکند، بهتر است که از کرم پودر چربتر استفاده کنيد. کرم پودرهاي پودري براي کنترل ميزان چربي در پوستهاي چرب بيشتر کاربرد دارند. اگر به طور مداوم در طول روز و هر روز از کرم پودر خوب استفاده کنيد، اين زيرسازي باعث ميشود که آرايش شما حالتي کاملا طبيعي داشته باشد .
چگونه کرم پودر مناسب براي پوست خود را انتخاب کنيم؟
هدف از استفاده از کرم پودر يا همان زيرسازي آرايش اين است که پوست شما حالت يکنواخت و آماده براي آرايش را پيدا کند و هدف از زدن کرم پودر، رنگ بخشيدن به پوست نيست.
به همين خاطر بهتر است که تا آنجا که ميتوانيد هنگام انتخاب کرم پودر خود، نزديکترين رنگ به رنگ پوست خودتان را انتخاب کنيد. براي اينکار رنگ آن را روي استخوان فک خود امتحان کنيد. رنگ درست بايد در مقايسه با رنگ گردن طبيعي جلوه کند.

به ياد داشته باشيد:
اگر کرم پودر درست را انتخاب کنيد و به خط فک پايين خود بماليد، ديگر خط آرايشي بين گردن و صورت به وجود نمي آيد. براي تست رنگ کرم پودر بهتر است سه رنگ نزديک به رنگ بر روي خط فک پايين خود بماليد، بعد در نور طبيعي ببينيد که آيا هنوز خط آرايشي ديده ميشود يا نه. اگر رنگ درست را انتخاب کرده باشيد خطي نبايد مانده باشد.
اگر پوستتان چرب باشد بهتر است از يک کرم پودر بدون چربي يا با منشا آبي استفاده کنيد. پوستهاي خشک با کرم پودرهاي مايع و کرم پودرهايي که حالت کرم دارند، سازگاري بهتري دارند.
کرم پودر را درست زير چانه تست کنيد . اين کار باعث ميشود بفهميد که آيا کرم پودر در صورتتان نامرئي ميشود يا نه. اشتباهي که اغلب خانمها ميکنند اين است که کرم پودر را يا روي گونه تست ميکنند، که اغلب پوست آن تيره تر از ديگر قسمتهاي صورت است، و يا روي پشت دستشان.
زنان پوست رنگي رنگدانه هاي زرد در پوستشان دارند و به همين خاطر بايد از کرم پودر با پس زمينه زرد و بدون چربي استفاده کنند. پوستهاي تيره تر نور بيشتري منعکس ميکنند و چرب تر هستند.
ابتدا، نوع پوستتان را در نظر بگيريد. اگر در مجموع پوست صاف (با لکه ها و آسيب ديدگي بسيار اندک) داريد و ميخواهيد ظاهري صاف داشته باشيد، از يک کرم پودر مايع يا کرم استفاده کنيد که جلاي مات داشته باشد، مانند کرمهايي که داراي فرمول Pro-Retinol و SPF20 هستند. اگر چرب بودن براي شما ايجاد مشکل ميکند. ار فرمول هايي استفاده کنيد که درخشش اضافه را جذب ميکندو حاوي مواد ضد جوش هستند. اگر ميخواهيد لطافت و صافي پوست را حفظ کنيد از فرمول هاي ضد پيري استفاده کنيد، يعني فرمولهايي که در آنها ترکيبات مس استفاده شده باشد تا صافي پوست شما را تقويت کند.
رنگ کرم پودر خود را درست انتخاب کنيد:
حال، مطمئن شويد که رنگ کرم پودرتان را درست انتخاب کرده ايد.
رنگ کرم پودر بايد تا جايي که ميشود به رنگ پوست شما نزديک باشد. اکثر خانمها چند درجه زردي در پوستشان دارند. پس کرم پودرهايي که پس زمينه طلايي دارند از کرم پودرهايي که پس زمينه صورتي دارند طبيعيتر نشان ميدهند. اگر ميخوايهد مقداري سرخي به پوستتان بدهيد، به جاي کرم پودر اين کار را با رژ گونه انجام دهيد.
اگر در مورد رنگ پوستتان دو دل بوديد، از يک رنگ حنثي استفاده کنيد که نه زياد زرد باشد و نه زياد صورتي. اگر هنگام کشيدن آن بر روي پوست نامرئي شد، رنگ درست را انتخاب کرده ايد.
چگونه از کرم پودر استفاده کنيم:
وقتي نوبت به کرم پودر زدن ميرسد، به ياد داشته باشيد که کم آن هم زيادي است. منظورمان اين است که هر کسي نياز ندارد که از پيشانه تا زير چانه خود را کرم پودر بزند. يکي از ترفندهاي داشتن يک ظاهر طبيعي اين است که فقط جاهايي را آرايش کنيم که پوست تيره يا سرخ دارند. (اکثرا روي بيني، کناره هاي بيني، گونه ها، اطراف دهان و گوشه چشم) کرم پودر را نقطه به نقطه بزنيد و بعد با نوک انگشت يا اسفنج آرايش به سمت خارج، جهت خط مو پخش کنيد.
انگشتان بهترين برسها هستند. غالبا استفاده از انگشتان براي پخش کردن کرم پودر از هر وسيله ديگري بهتر است چون حرارت نوک انگشتان باعث آب شدن تدريجي کرم پودر ميشود، که به اين ترتيب راحت تر ميتوان آن ا روي نقاطي کي ميخواهيم پخش کنيم. به تدريج اين رنگ را به تمام صورت، از جمله پلکها و زير چانه پخش کنيد تا چهره تان دو رنگ نشود.
نکاتي براي زدن کرم پودر:
• صورتتان را مرطوب کنيد و بگذاريد کرمتان جذب شود. اين موضوع باعث ميشود که کرم پودرتان در سطح پوست بماند.
• کرم پودر را بزنيد و فورا پخش کنيد.
• با زدن برس در پن کک و پخش کردن آن روي صورت به صورت حرکات مدور هماهنگي کرم پودر را ايجاد کنيد. نگراني ماتي جلاي چهرهتان نباشيد.
• کرم پودر را با نوک انگشت يا اسفنج آرايشي بماليد تا پوستتان درخشان و طبيعي جلوه کند.
• پس از اتمام کار با يک دستمال نمناک روي صورتتان بزنيد تا اضافه هاي پن کيک را از روي آن بردارد و درخشش لازم به چهره تان داده شود.
• هنگام زدن کرم پودر دهانتان را باز کنيد تا قسمت گردن قشنگ آرايش شود و خطي باقي نماند.
• دو رنگ کرم پودر را هميشه دم دست داشته باشيد. يکي براي زمستان و ديگري براي تابستان. اغلب ماه هاي سال اگر اين دو رنگ را با هم مخلوط کنيد هماهنگي بسيار زيبايي به دست مي آيد.
• پس از اتمام آرايش، يک تکه پارچه را روي صورتتان بزنيد که هم آخرين پوشش را تکميل کنيد و هم نرمشي به ظاهرتان داده باشيد.
به ياد داشته باشيد:
آرايش در زير نور مصنوعي و رنگ طبيعي متفاوت جلوه ميکند، به همين خاطر هميشه زير نوري مشابه به نور جايي که ميخواهيد برويد آرايش کنيد.
رنگهاي روشن چهره تان را جلوه دار تر ميکنند. ولي رنگهاي تيره تر اين جلوه هار را کمتر نمايان ميکنند.
نکاتي براي داشتن يک پوست زيبا:
در اينجا به نکاتي اشاره ميکنيم که اگر مراعات کنيد ميتوانيد پوست زيبايي داشته باشيد.
• تا آنجا که ميتوانيد از استرس دوري کنيد.
• زير آفتاب زياد نمانيد و از کرمهاي ضد آفتاب استفاده کنيد.
• سيگار نکشيد چون سيگار خودش پوست را خراب ميکند.
• آب زياد بنوشيد.
• خوابتان کافي باشد.
• توجه کنيد که پوستتان را خوب تميز کنيد.
• سبزيجات و ميوه جات را به وفور استفاده کنيد.
چگونه ميتوان کبودي زير چشم را کم کرد؟
کبودي زير چشم مشکلي است که اکثر خانمها با آن مواجه هستند. کبودي و پف زير چشم اکثر به خاطر استرس، بيخوابي و گاهي اوقات هم ارثي است. اين کبودي در حقيقت ناشي از جريان خون زياد در مويرگهاي اين قسمت از صورت است که ناشي از مشکلاتي است که در بالا گفته شد.
براي رفع اين کبودي و ورم، بايد از کرم هاي زير چشمي استفاده کنيد که منشا گياهي و دريايي داشته باشند تا اين رگها را آرامش داده و حالت مرطوب کنندگي هم داشته باشند. اين کرم را صبح و شب با ضربه هاي آرام به زير چشم خود بماليد تا اين جريان خون را هماهنگ کرده و جلوي تورم را بگيرد.
بالاخره پاک کردن آرايش...
توجه داشته باشيد که پاک کردن آرايش هم به اندازه خود آرايش کردن اهميت دارد. قبل از خواب، با استفاده از يک شير پاک کن خوب آرايش و چربي و کثيفي را به خوبي از روي پوست خود پاک کنيد تا شب آرام و خوبي داشته باشيد.
آرايش چشم
سايه چشم:

چشمان شما نقاط اصلي و کانوني چهره شما هستند و آرايش آنها و انتخاب رنگ اين آرايش بستگي مستقيم به حالت و رنگ چشمتان دارد.
شما ميتوانيد با رنگها اندازه ها و اشکال متفاوتي به وجود بياوريد. هميشه به خاطر داشته باشيد که رنگهاي روشن باعث درشتي و رنگهاي تيره باعث کوچکتر شدن چشمتان ميشود.
هنگام سايه زدن، روشن ترين رنگ را روي کل پلک، يعني از خط مژه تا ابرو، ميکشيم. اين سايه روشن رنگ پايه آرايش چشم شما خواهد بود، درست مانند کرم پودر که رنگ پايه آرايش صورتتان است. اين سايه روشن باعث دوام رنگ و همچنين جلوگيري از خط افتاده آرايش چشمتان ميشود.
نکته:
روزها، وقتي که عجله داريد، رنگ پايه را زده و سپس ريمل بزنيد، همين.
پس از زدن رنگ پايه روشن، رنگ متوسط را پايين ابرو بزنيد. اين قسمت از چشم جايي است که اکثر خانمها سايه چشم را ميزنند. رنگ متوسط را روي رنگ پايه پخش کنيد.
رنگ سوم را هم ميتوانيد بيفزاييد. براي رنگ سوم از يک رنگ تيره استفاده کنيد تا در نگاهتان عمق ايجاد کند. رنگ تيره را در امتداد خط مژه بالا و گوشه خارجي چشم و همچنين از وسط پلک پايين به سمت خارج چشم بکشيد تا با سايه اي که به پلک بالا زده ايد يک حالت مثلثي در گوشه چشم ايجاد کند. اين سايه باعث ميشود که چشم و خط ابروي شما برجسته تر نشان داده شود.
سايه سوم را خوب پخش کنيد تا چشم شما بهتر شکل بگيرد.
چگونگي زدن سايه ميتواند چشمانتان را بزرگتر، کوچکتر، با فاصله زياد و يا با فاصله کم جلوه دهد. راز کار در اين است که سايه چشمتان را بايد طوري پخش کنيد که نگاه شما جلب توجه کند، نه سايه چشمتان.
هرگز فراموش نکنيد که قبل از آرايش پلکهاي خود را آماده کنيد. درست مانند موقعي که صورتتان را با کرم پودر براي آرايش آماده ميکنيد. براي آماده سازي پلکها ميتوانيد از سابه مگنت معتبر استفاده کنيد آن را روي کل سطح پلکهاي خود بماليد و خوب پخش کنيد و سپس آرايش چشمتان را آغاز کنيد. سايه مگنت باعث ميشود که پلکهاي شما براي آرايش آماده شده و دوام آرايش آنها زياد شود.
نکته:
هنگام زدن سايه چشمانتان را باز نگهداريد و کمي سرتان را به عقب متمايل کنيد تا به خوبي ببينيد که چه ميکنيد و سايه درست روي پلک شما بنشيند.
افراد سن بالاتر ميتوانند از سايه هاي هفت رنگ استفاده کنند.
اگر پلکهاي پف کرده داريد، سعي کنيد از رنگهاي مات براي سايه چشمانتان استفاده کنيد.

ريمل:

بعد از رژ لب، ريمل مهمترين وسيله آرايشي شماست که باعث درشتي چشمها و جلوه دار شدن مژه هايتان ميشود. غير از تنوع رنگ، ريمل ها انواع مختلفي دارند، ضخيم کننده، بلند کننده، حجم دهنده، پر رنک کننده، ضد آب و معمولي.
روش زدن ريمل براي جلا دادن نگاه شما اهميت به سزايي دارد. بايد توجه داشته باشيد که ريمل شما تمام سطح مژه، از ريشه تا نوک آن، را بپوشاند.
براي مژه هاي بالا، قبل از کشيدن برس ريمل روي مژه ها، ميله ريمل را روي پايه مژه هايتان بماليد تا به اندازه کافي رنگ روي مژه هايتان بنشيند. سپس اين رنگ را با استفاده از برس ريمل ، از پايين تا بالاي مژه به خوبي بکشيد. اگر اين کار را با دقت انجام دهيد، مژه هايي زيبا با نوکهاي جدا از هم خواهيد داشت.
هنگام زدن ريمل به مژه هاي پايين، ميله ريمل را به صورت عمودي نگه داشته و آن را به چپ و راست حرکت دهيد. مراقب باشيد که زير چشمانتان را لک نکنيد.
وقتي ميخواهيد بيش از يک بار ريمل بزنيد، شانه زدن مژه ها بين ريمل زدنها باعث ميشود که مژه هاي شما به هم نچسبند.
نکته:
اگر ريمل شما نو است و ميزان ريمل روي ميله آن زياد است، اضافه آن را با دستمال پاک کنيد.
اگر ميخواهيد ماده ريمل بيشتر روي برس آن بنشيد، برس را داخل ظرف بچرخانيد. هيچوقت آن را در ظرف ريمل بالا و پايين نکنيد، چون باعث ميشود که ريمل داخل ظرف زودتر از معمول خشک شود.

خط چشم:

بازار خط چشم بسيار بازار شلوغي است، چون شرکتهاي مختلف انواع مختلف اين محصول را به بازار داده اند که بايد در انتخاب آن بسيار دقت کرد. خط چشم در انواع، مدادي، مايع و پودري وجود دارد .
اگر از مداد خط چشم استفاده ميکنيد، دقت کنيد که نوک آن نرم باشد تا به راحتي بتوانيد خط چشمتان را بکشيد. اين موضوع بسيار مهم است چون پوست پلکهاي شما بسيار حساس و آسيب پذير است. کشيدن خط چشم بخشي از هنر آرايش کردن است که احتياج به تمرين و مهارت نسبتا زيادي دارد.
مداد خط چشم مجبوبيت زيادي دارد چون کشيدن خط چشم با آن آسانتر است و شما ميتوانيد به راحتي حالتي را که ميخواهيد به چشمانتان بدهيد.
Kayla به زودي خط چشم هاي مايع خود را به بازار عرضه خواهد کرداگر ميخواهيد فاصله چشمانتان را بيشتر جلوه دهيد، هنگام کشيدن خط چشم روي گوشه داخلي چشم بيشتر تا کيد کنيد و اگر ميخواهيد اين فاصله را کمتر جلوه دهيد، روي گوشه خارجي چشم بيشتر تاکيد کنيد و گوشه داخلي را روشن تر نگه داريد. براي داشتن چشمان خمار گوشه خارجي خط چشمتان را کمي به بالا متمايل کنيد.
نکته:
هنگام استفاه از مداد خط چشم، دهانتان را کمي باز نگهداريد تا عضلات چشمتان شل شوند. به اين ترتيب کشيدن خط چشم راختتر شده و نيازي نيست که پوست پلکتان را بکشيد.
تا جاييکه ميتوانيد خط چشمتان را نزديک به مژه هايتان بکشيد تا از به وجود آمدن خط سفيد بين مژه و خط چشم جلوگيري کنيد.
نکات آرايش چشم:
• از سايه هاي سه رنگ معتبر در بازار استفاده کنيد.
• هنگام زدن سايه چشم توجه داشته باشيد که سايه تيره، چشم را کوچکتر و سايه روشن، چشم را درشتتر نشان ميدهد.
• رنگ روشن سايه را رو ي کل پلک بکشيد.
• رنگ متوسط را روي پايين پلک بکشيد.
• رنگ تيره را روي گوشه خارجي بکشيد تا به نگاهتان عمق بدهيد.
• خط چشم را به آرامي با کششهاي کوتاه، از داخل به خارج چشم بکشيد.
• ريمل به نگاهتان جلا ميبخشد. ريمل آبي نيلي را آزمايش کنيد، متحيرتان ميکند.
توجه داشته باشيد که سايه چشمتان را هنگام آرايش خوب روي هم پخش کنيد. چونکه شما نميخواهيد سايه تان در سه رنگ جلوه کند.
همچنين دقت کنيد که ريمل کمتري روي مژه هاي پايين بماليد.
اگر مژه هاي به هم چسبيده داريد، با شانه مژه آنها را شانه کنيد.
اگر زير چشمانتان مشکلي از قبيل پف، لکه يا... داريد، توجه داشته باشيد که زدن ريمل به مژه هاي زيرين توصيه نميشود، چون اين کار پف و يا لکه ها را برجسته تر جلوه ميدهد.
اگر دور چشمتان کبودي دارد ميتوانيد با سايه مگنت اين کبودي را به حد اقل برسانيد و بعد چشمانتان را آرايش کنيد.
رژ لب
اگر لبهاي برجسته و پر نداريد، از روشنترين رنگ ممکن استفاده کنيد تا لبهاي شما پر و برجسته نمود کند.
براي جلوگيري از اينکه رژ لبتان روي دندانهايتان ماليده شود. پس از زدن رژ انگشتتان را داخل دهانتان کرده و لبانتان را دور آن ببنديد و انگشتتان را بيرون بکشيد. .به اين ترتيب رژ اضافه از داخل لبهايتان پاک ميشود.
قبل از زدن رژ، بايد از ويتامين اي و يا از رژ کد LS20 محصولات معتبر استفاده کنيد. اين کار باعث مرطوب شدن و تغذيه لب شده و از خشک شدن و ترک خوردن لب جلوگيري ميکند.
براي اينکه دوام رژتان افزايش يابد پس از زدن لايه اول رژ يک يا دو لايه دستمال روي لبتان بگذاريد، دوباره رژ بزنيد و دوباره دستمال را روي لبانتان بگذاريد. به اين ترتيب چربي رژ گرفته شده و رنگدانه ها و موم آن باقي ميماند.
اگر بالاي چهل سال سن داريد. پيشنهاد ما اين است که از رژهاي مات استفاده نکنيد.لبان شما با کمي درخشش زيباتر جلوه ميکنند. هميشه از برق لب استفاده کنيد تا رژتان دوام بهتري داشته باشد.
رنگ رژ لب زياد مهم نيست. ابتدا دور لبتان را با خط لب خط بکشيد و با همان خط لب لبانتان را رنگ کنيد. حال ميتوانيد برق يا رژ لبتان را بزنيد. وقتي رژ قرمز ميزنيد، ابتدا خط لب قهوه اي بزنيد و لبتان را با همان رنگ رنگ کنيد و بعد رزتان را بزنيد. به اين ترتيب رنگ قرمز دوام بيشتري پيدا ميکند.
براي اينکه از محتواي رژ لبتان حداکثر استفاده را بکنيد، لايه لايه از روي آن ببريد و در ظروف مخصوص رژ بگذاريد و استفاده کنيد.
لطفا از رژ سياه يا سبز استفاده نکنيد، مگر براي مناسبتهاي خاص مانند هالووين.
اگر ديديد که از رژتان مايع خارج ميشود آن را در يخچال بگذاريد.
از رژهاي کهنه استفاده نکنيد چون باعث پوسته شدن لبانتان خواهد شد.
برق لب

برق لبتان را روي رژ لب يا به تتهايي استفاده کنيد. به ياد داشته باشيد که برق لب باعث برجستگي و پر جلوه کردن لبانتان ميشود.
اگر لبان پر و برجسته اي داريد از برق لب کمتر استفاده کنيد.از Line and Shine و يا Lip Glaze Pen محصولات معتبر استفاده کنيد که دوام بيشتري داشته باشد.

خط لب

براي خوش فرم کردن لبها قبل و بعد از زدن رژ خط لب بزنيد.
هميشه قبل از استفاده از خط لب نوک مدادتان را تيز کنيد و سپس با نوک انگشت آرام روي آن بزنيد تا نرم و گرم شود.
هرگز از رژ و خط لب با رنگهاي متضاد استفاده نکنيد.
هنگام زدن رژ، ابتدا لبانتان را با خط لب رنگ کنيد و به اين ترتيب لايه دوم رژي که ميزنيد دوام بيشتري خواهد داشت.
زدن رژ لب

رژها انواع و اقسام مختلفي دارند که هر روز به اين انواع اضافه ميشود. با اينکه انتخاب رنگ رژ يک مسئله شخصي است، مد روز هم در تصميمگيري خانمها براي انتخاب رنگ نقش عمده اي بازي ميکند. تنوع رنگهاي رزلبهاي معتبر در بازار را ببينيد و انتخاب کنيد.
براي بوجود آوردن لبان زيبا، ابتدا خط لباننتان را با يک خط لب خنثي بکشيد. توجه داشته باشيد که خط خود لب را بکشيد نه خط خارج لب را. سپس خط لب مورد نظرتان را بکشيد. بعد از آن سطح لبتان را با رنگ مورد نظرتان پر کنيد. حال از برس لبتان استفاده کنيد و اين دو رنگ را در هم پخش کنيد تا خط تفکيک آنها زياد نمايان نباشد.

لبان زيبا
برجسته جلوه دادن لبان نازک يکي از راحتترين مشکلات آرايشي است. آرايش درست ميتواند معجزه کند.
ابتدا، از مرطوب کننده کرم لب استفاده کنيد.و چند لظه فرصت بدهيد تا جذب شود.
سپس، رنگ رژ مورد نظرتان را انتخاب کنيدو به لبانتان بزنيد.(توجه داشته باشيد که رنگهاي مات و بسيار تيره لبهاي نازک را نازکتر نشان ميدهند)
حال، مداد لب متناسب با رنگ انتخابيتان را برداشته و روي خارج خط لبتان بزنيد (نه بيرون لب) . با کمک انگشت يا يک گوش پاک کن، اين خط را نرم کنيد.
بالاخره، کمي برق لب وسط لب پايينتان بزنيد و با ماليدن لبهايتان به يکديگر آن را پخش کنيد. اين کار باعث برجسته تر شدن لبانتان ميشود. البته استفاده از برق لبهاي رنگ دار به اين برجستگي مي افزايد.

رنگ قرمز درست براي شما:

براي بهترين هماهنگي، رژ قرمزي را استفاده کنيد که با تناليته پوستتان هماهنگ باشد.
برعکس چيزي که اکثر خانمها فکر ميکنند، هر کسي ميتواند رژ قرمز بزند. کليد اين کار اين است که طيف درست اين رنگ را انتخاب کنيد که با باقي آرايش شما هماهنگي داشته باشد. به مطالب زير توجه کنيد:
اگر پوستتان روشن است و زمينه صورتي دارد:
از رنگ قرمز روشن با ته زمينه صورتي يا آبي و يا قرمز خالص استفاده کنيد.
اگر پوستتان زمينه زرد دارد:
از قرمز گرم با ته زمينه نارنجي استفاده کنيد. از قرمزهايي که ته زمينه آبي دارند پرهيز کنيد.
اگر پوستتن زمينه زيتوني دارد:
از قرمز خالص يا قرمزي که ته زمينه قهوه اي در خود دارد استفاده کنيد. از قرمزهايي که صورتي يا نارنجي زياد دارند بپرهيزيد.
اگر پوست تيره با زمينه صورتي داريد:
از رژ قرمز با ته زمينه آبي يا صورتي استفاده کنيد. از استفاده از قرمزي که ته زمينه نارنچي يا هلويي دارد بپرهيزيد.
اگر پوست تيره با زمينه زرد داريد:
از قرمز گرم با ته زمينه نارنجي استفاده کنيد. از قرمز با ته زميه آبي پرهيز کنيد.
براي هر رنگ پوستي:
براي نتيجه بهتر از قرمزي استفاه کنيد که زمينه قهوه اي داشته باشد. چون قهوه اي يک سايه خنثي است، قرمزي که زمينه قهوه اي داشته باشد با هر پوستي سازگار است.
استفاده از مداد لب

هر آرايشگري به مداد لب نياز دارد چون اين وسيله نقش بسزايي در آرايش دارد.
براي برجسته کردن رنگ لبهايتان: قبل از زدن رژ، خط لب هماهنگ با رژتان را بر تمام سطح لب بزنيد.
براي جلوگيري از ريختن رژ از کنار لب: قبل از زدن رژ، خط لب هماهنگ با رژتان را به حاشيه لبهايتان بزنيد.
براي بزرگتر نشان دادن دهان: خط لبتان را در حاشيه خارجي فرم لبتان بکشيد و بعد رژ بزنيد.
براي کوچکتر نشان دادن دهان: ابتدا حاشيه لبانتان را کرم پودر بزنيد و سپس با خط لب در حاشيه داخلي فرم لبتان خط لبتان را بکشيد و سپس رژ بزنيد.

نکاتي درباره رژ لب
رژ لب و عطرهايتان را در يخچال نگهداريد تا دوام بيشتري داشته باشند.
هرگز تستر را روي لبتان آ زمايش نکنيد چون غيربهداشتي است.
رژ لب را روي نوک انگشت تست کنيد نه روي پشت دست. چون رنگ و بافت پوست نوک انگشت به پوست لب نزديکتر است.
براي پاک کردن لکه رژ لب کمي گليسيرين روي لکه رژ بزنيد و بعد آن را مانند باقي لباسهايتان بشوريد.
اگر ميخواهيد دوام رژتان بيشتر شود ابتدا از مداد لب يا LS20 به عنوان پايه استفاده کنيد. خط لبتان را بزنيد و لبانتان را با همان مداد لب رنگ کنيد و بعد رژ بزنيد.
اگر از مداد لب استفاده نکنيد فرم لبتان زياد نمايان نميشود.
اضافه رنگ را به همان ترتيبي که در ابتدا گفتيم از روي لبتان برداريد (با انگشت)
اگر احساس ميکنيد که رژ لبتان از آنچه که ميخواهيد روشنتر به نظر ميرسد. قبل از زدن رژ لبانتان را با مداد لبي چند درجه تيره تر رنگ کنيد. يا اينکه از برق لب تيره تري بر روي رژتان استفاده کنيد.

انتخاب رنگ لب
لبان شما قسمتي از صورتتان است که ميتوانيد با رنگ آن بازي کنيد.بهترين راه پيدا کردن رنگ مناسب زدن آن رنگ رژ است ولي راهنماي زيادي براي اين انتخاب رنگ وجود ندارد.
اگر رنگ پوستتان تيره است، بيشترين حق انتخاب را داريد.رنگ گوجه اي، شکلاتي ها، قرمزها، رنگهاي روشن و نارنجي ها براي شما مناسب هستند.
اگر رنگ پوستتان متوسط است و ته زمينه طلايي دارد، تمام طيف هاي قرمز به شما تعلق دارند، بنفش با ته زمينه قهوه اي، صورتي يا قهوه اي با ته زمينه قرمز.
اگر پوست روشن داريد، ميتوانيد از رنگهاي روشن مانند بژ، صدفي و صورتي استفاده کنيد.
مشاهده تگ ها:

نویسنده : بانو بازدید :120
لاك زدن به روش زيبا

تاريخ ارسال:شنبه 02 اسفند 1393 ساعت: 18:24
دیدگاه ها:نظرات()
لاك زدن به روش زيبا

میخوام تو این پست لاك زدن به روش زيبا رو براتون بذارم امیدوارم خوشتون بیاد

گرداوری:اموزشکده ما

مشاهده تگ ها:

نویسنده : بانو بازدید :126
طرحی ناخن به شکل زیبا

تاريخ ارسال:شنبه 02 اسفند 1393 ساعت: 18:18
دیدگاه ها:نظرات()
طرحی ناخن به شکل زیبا

میخوام تو این پست طراحی ناخن به شکل زیبا رو براتون بذارم امیدوارم خوشتون بیاد

 

گرداوری:اموزشکده ما

مشاهده تگ ها:

نویسنده : بانو بازدید :197
تصاویر زیبا از طراحی ناخن

تاريخ ارسال:شنبه 02 اسفند 1393 ساعت: 18:8
دیدگاه ها:نظرات()
تصاویر زیبا از طراحی ناخن

میخوام تو این پست تصاویر زیبا از طراحی ناخن  رو براتون بذارم امیدوارم خوشتون بیاد

 

 

 

 

 

 

گرداوری:اموزشکده ما

مشاهده تگ ها:

نویسنده : بانو بازدید :80
چند نکته برای خشک کردن ناخن

تاريخ ارسال:شنبه 02 اسفند 1393 ساعت: 17:45
دیدگاه ها:نظرات()
 چند نکته برای خشک کردن ناخن

میخوام تو این پست چندنکته راجب خشک کردن ناخن رو براتون بذارم امیدوارم خوشتون بیاد


سریع ترین راه برای خشک کردن لاک ناخن دستان خود را در داخل کاسه ای حاوی آب و یخ قرار دهید تا لاک ناخنتان سریعا سرد و سفت شود. راه دیگر برای خشک شدن سریع لاک این است که ناخن ها را در مقابل باد سرد سشوار قرار دهید.نکته: لاک ناخن با گذشت زمان غلیظمی شود به همین دلیل لاک ناخن قدیمی قدیمی بسیار دیرتر از لاک ناخن نو خشک می شود.

گرداوری:اموزشکده ما

مشاهده تگ ها:

نویسنده : بانو بازدید :117
آموزش تصویری آرایش چشم زیبا و شیک

تاريخ ارسال:جمعه 10 بهمن 1393 ساعت: 23:10
دیدگاه ها:نظرات()
آموزش تصویری آرایش چشم زیبا و شیک

میخوام تو این پست اموزش تصویری ارایش چشم زیبا وشیک رو براتون بذارم امیدوارم خوشتون بیاد

گرداوری:اموزشکده ما

مشاهده تگ ها:

نویسنده : بانو بازدید :109
اموزش ارایش چشم تصویری که مژه هارو پرپشت نشان میدهد

تاريخ ارسال:جمعه 10 بهمن 1393 ساعت: 23:1
دیدگاه ها:نظرات()
اموزش ارایش چشم تصویری که مژه هارو پرپشت نشان میدهد

اینجا میخوام اموزش ارایشی چشم بذارم البته این ارایش چششم طوریه که مژه هارو پرپشت نشان میدهد امیدوارم خوشتون بیاد

گرداوری:اموزشکده ما

مشاهده تگ ها:

نویسنده : بانو بازدید :75
اموزش مراحل طراحی ابرو

تاريخ ارسال:جمعه 10 بهمن 1393 ساعت: 17:54
دیدگاه ها:نظرات()
اموزش مراحل طراحی ابرو

تو این پست میخوام اموزش مراحل طراحی ابرو رو براتو بذارم امیدوارم خوشتون بیاد

گرداوری:اموزشکده ما

مشاهده تگ ها:

نویسنده : بانو بازدید :93
آموزش تصویری ارایش ابروبه شکل حرفه ای

تاريخ ارسال:جمعه 10 بهمن 1393 ساعت: 17:43
دیدگاه ها:نظرات()
آموزش تصویری ارایش ابروبه شکل حرفه ای

اینجا میخوام اموزش تصویری ارایش ابرو به شکل حرفه ای بذارم امیدوارم خوشتون بیاد

 

گرداوری:اموزشکده ما

مشاهده تگ ها:

نویسنده : بانو بازدید :71
اموزش تصویری ارایش چشم به شکل زیبا

تاريخ ارسال:جمعه 10 بهمن 1393 ساعت: 17:11
دیدگاه ها:نظرات()
اموزش تصویری ارایش چشم به شکل زیبا

تو این پست میخوام اموزش ارایش چشمو واستون بذارم امیدوارم خوشتون بیاد

گرداوری:اموزشکده ما

مشاهده تگ ها:

نویسنده : بانو بازدید :72
آموزش تصویری مدل سایه چشم93

تاريخ ارسال:جمعه 10 بهمن 1393 ساعت: 17:3
دیدگاه ها:نظرات()
آموزش تصویری مدل سایه چشم93

تو این پست میخوام اموزش تصویری مدل سایه چشم 93 رو براتون بذارم انشالا خوشتون بیاد

گرداوری:اموزشکده ما

مشاهده تگ ها:

نویسنده : بانو بازدید :80
آموزش تصویری آرایش چشم و مدل سایه چشم زیبا

تاريخ ارسال:جمعه 10 بهمن 1393 ساعت: 16:52
دیدگاه ها:نظرات()
آموزش  تصویری آرایش چشم و مدل سایه چشم زیبا

میخوام اموزش تصویری ارایش چشم ومدل سایه چشم براتون بذارم امیدوارم خوشتون بیاد

گرداوری:اموزشکده ما

مشاهده تگ ها:

نویسنده : بانو بازدید :86
اموزش تصویری ارایش چشم شیک

تاريخ ارسال:جمعه 10 بهمن 1393 ساعت: 16:45
دیدگاه ها:نظرات()
اموزش تصویری ارایش چشم شیک

میخوام ارایش تصویری چشمو بذارم امیدوارم خوشتون بیاد

گرداوری:اموزشکده ما

مشاهده تگ ها:

نویسنده : بانو بازدید :84
اموزش پاک کردن ارایش باماده معجزه اسا

تاريخ ارسال:جمعه 10 بهمن 1393 ساعت: 16:23
دیدگاه ها:نظرات()
اموزش پاک کردن ارایش باماده معجزه اسا

اینجا میخوام یک مطلب راجب اموزش پاک کردن ارایش بذارم امیدوارم مورد استفادتون قرار بگیره

برای پاک کردن آرایش باید از یک تمیز کننده مناسب استفاده کرد. آرایش چشم هاسخت ترین جای کار است. اما ما به شما می گوئیم راحت ترین و بهترین ماده برای پاک کردن آرایش چشم چیست؟حتی سنگینترین و سخت ترین آرایش ها که با صابون ، شیرپاک کن پاک نمی شوند ، در مقابل روغن زیتون قدرت مقابله ندارند.یک تکه پنبه را به دو سه قطره روغن زیتون آغشته کنید.سپس پلک هایتان را ببندید و با یک دست پلک را گرفته و با دستدیگر پنبه را به آرامی روی خط چشم و ریمل ها بکشید.حتی می توانید ریمل های ضد آب را نیز با این ماده معجزه آسا پاک کنید. نگران مژه هایتان نباشید ؛ روغن زیتون هیچ ضرری برای مژه ها نداشته و باعث ریزش آنها نمی شوند.

گرداوری:اموزشکده ما

مشاهده تگ ها:

نویسنده : بانو بازدید :47
اموزش طراحی ناخن به صورت زیبا وابتکاری

تاريخ ارسال:جمعه 10 بهمن 1393 ساعت: 13:21
دیدگاه ها:نظرات()
اموزش طراحی ناخن به صورت زیبا وابتکاری

میخوام اموزش یک نوع طراحی ناخن بذارم که هم اسان هم شیک و ایتکاری امیدوارم خوشتون بیاد

برای هر کاری اگه بتونیم ابتکارات جدید انجام بدیم میشه گفت تو کار خودمون استاد شدیم . تو این تصویر یک روش جالب برای طراحی ناخن به اجرا گذاشته شده . شما هم امتحان کنید . از توری پرده یا جوراب استفاده کنید

گرداوری:اموزشکده ما

مشاهده تگ ها:

نویسنده : بانو بازدید :58
اموزش جوانتر کردن دستها و ناخنها تنها در 10 دقیقه

تاريخ ارسال:جمعه 10 بهمن 1393 ساعت: 13:5
دیدگاه ها:نظرات()
اموزش جوانتر کردن دستها و ناخنها تنها در 10 دقیقه

اینجا میخوام اموزش بذارم که بتونین دست وناخنتان را جوان کنید در زمان کم

با بالا رفتن سن ناخنهای شما شکننده می‌شود و روی دستان شما ممکن است لک هایی ناشی از آفتاب بوجود آید ما راهکارهایی برای زیباتر شدن دستان شما داریم:

مشکل : ناخنها بسیار سست و شکننده است و زود می‌شکند.

...
قدم اول :
ناخنها را بصورت مربع سوهان بزنید و کناره‌های آن را گرد کنید. شکل مربع ظاهر جوانتری به دستان شما می‌دهد.بدلیل اینکه ناخنها بعد از سن 40 سالگی شکننده تر می‌شود. قبل از سوهان زدن ، سوهان خود را مرطوب کنید. سپس با یک سوهان نرمتر که مخصوص صاف کردن کناره‌هاست ، پوستهای کنار ناخن و قسمتهای شاخی روی ناخن را صاف کنید.

قدم دوم :
هر چه سن شما بیشتر می‌شود ، شیارهای عرضی بر روی ناخن شما مشاهده می‌شود.برای نرم کردن این شیارها هفته ای یک بار لاک محافظ به ناخنها بزنید. استفاده ی زیاد از لاک محافظ باعث نرم شدن بیش از حد ناخنها می‌شود.

قدم سوم :
بعد از استفاده از لایه ی محافظ ، یک لایه ی نازکی از لاک صورتی بسیار روشن ، کرم و یا سفید، بزنید. از رنگهای نارنجی و زرد پر رنگ پرهیز کنید زیرا دستان شما را بیمار نشان می‌دهد . سپس با استفاده از یک لاک خشک کننده ، ماندگاری آن را بالا ببرید.

قدم چهارم :
یک کرم مخصوص دست با خاصیت ضد آفتابی 15 (SPF 15) و یا بیشتر را به آرامی به دستان خود بزنید و دستان خود را از اشعه ی پرضررUV در امان دارید و از ایجاد لکه‌های پیری بر روی دست ، جلوگیری کنید. بعد روی آنرا یک کرم پوشاننده همرنگ پوست دستتان بزنید تا لک های پوست را بپوشانند.


گرداوری:اموزشکده ما

مشاهده تگ ها:

نویسنده : بانو بازدید :298
اموزش درست کردن یک مدل موی شیک وساده

تاريخ ارسال:جمعه 10 بهمن 1393 ساعت: 1:41
دیدگاه ها:نظرات()
اموزش درست کردن یک مدل موی شیک وساده

اینم اموزش درست کردن یک مدل موی شیک وساده ی دیگه.چطور بود خوشتون اومد؟

گرداوری:اموزشکده ما

مشاهده تگ ها:

نویسنده : بانو بازدید :97
اموزش مدل مو زیبا وساده

تاريخ ارسال:جمعه 10 بهمن 1393 ساعت: 1:27
دیدگاه ها:نظرات()
اموزش مدل مو زیبا وساده

اینم اموزش یک مدل موی شیک وساده برای شما

گرداوری:اموزشکده ما

مشاهده تگ ها:

نویسنده : بانو بازدید :113
اموزش درست کردن شینیون مو به شکل دونات

تاريخ ارسال:جمعه 10 بهمن 1393 ساعت: 1:1
دیدگاه ها:نظرات()
اموزش درست کردن شینیون مو به شکل دونات

اینم اموزش درست کردن 1 شنیون مو به شکل دونات


برای اینکار تنها به چن عدد سنجاق سر, یک کش سر نازک و یک عدد کش سر خیلی کلفت احتیاج دارید. اگر کش سر کلفت ندارید میتونید ته یک لنگه جوراب رو قیچی کنید و بپیچونیدش تا به شکل حلقه دربیاد.

 

اول با استفاده از کش کلفت موهاتون رو به حالت دم اسبی ببندید.

بعد دم اسبی رو از وسط باز کنید و به این صورت با موهاتون روی کش رو بپوشونید. می بینید چقدر شبیه دونات شد؟

 

 

حالا با استفاده از کش نازک دوباره موها رو ببندید.

 

 

بعد باقیمونه ی موها رو جم کنید و دور گش دوم بپیچید و با سنجاق سر محکمش کنید.

گرداوری:اموزشکده ما

مشاهده تگ ها:

نویسنده : بانو بازدید :126
اموزش یک مدل موی پرطرفدار در بانوان

تاريخ ارسال:جمعه 10 بهمن 1393 ساعت: 0:35
دیدگاه ها:نظرات()
اموزش یک مدل موی پرطرفدار در بانوان

اینم اموزش درست کردن یک مدل موی پر طرفدار در بانوان

 

 

 

 

 

 

 

گرداوری:اموزشکده ما

مشاهده تگ ها:

نویسنده : بانو بازدید :59
اموزش یک بافته موی زیبا تصویری

تاريخ ارسال:جمعه 10 بهمن 1393 ساعت: 0:23
دیدگاه ها:نظرات()
اموزش یک بافته موی زیبا تصویری

اینم اموزش بافت موی تصویری امیدوارم خوشتون بیاد

گرداوری:اموزشکده ما

مشاهده تگ ها:

نویسنده : بانو بازدید :74
تغذیه موها

تاريخ ارسال:پنجشنبه 09 بهمن 1393 ساعت: 17:56
دیدگاه ها:نظرات()
تغذیه موها

اینجا میخوام مطلبی راجب تغذیه موها   رو بذارم امیدوارم خوشتون بیاد و مورد استفاده قرار بگیره

تغذیه موها

موهای ما به هر رنگ و از هر جنس که باشد نیاز به تغذیه و مراقبت دارد. یک برنامه درست غذایی که به اندازه کافی ویتامین‌های گروه B‌، C , A و همینطور کلسیم،آهن ، مس و ید داشته باشد سبب می‌شود که موها در وضع سالم و متعادلی بمانند و با مشکلی روبه‌رو نشوند. از املاحی که در سالم‌سازی و رشد موها موثر است، ید از اهمیت بیشتری برخوردار است و کمبود آن بیش از دیگران آسیب می‌رساند.
ید، برای غده تیروئید مفید می‌باشد، در گردش خون سر نیز نقش اساسی دارد و اگر به اندازه لازم به بدن برسد، موها کدر، مرده و دچار ریزش نمی‌شوند. بیماری‌ها اثر فوری روی پوست،مو ،ناخن و دندان دارند. به محض اینکه احساس بیماری کنید؛ آثار آن را به شکل بارزی در پوست، مو، ناخن و دندان‌هایتان خواهید یافت. در این هنگام پوست شادابی خود را از دست می‌دهد، موها دچار ریزش می‌شود، ناخن‌ها می‌شکند و دندان‌ها فاسد می‌شود. دلیل بروز این عوارض، تغذیه بد و نرسیدن مواد غذایی لازم و کافی به بدن است، زیرا به هنگام بیماری کار تغذیه به خوبی انجام نمی‌شود و بدن نمی‌‌تواند تمام مواد خوب و لازم را جذب کند.
گرداوری:اموزشکده

 

مشاهده تگ ها:

تبلیغ

Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

آمار

آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب کل مطالب : 97
کل نظرات کل نظرات : 13
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین افراد آنلاین : 1
تعداد اعضا تعداد اعضا : 2

آمار بازدیدآمار بازدید
بازدید امروز بازدید امروز : 37
بازدید دیروز بازدید دیروز : 23
ورودی امروز گوگل ورودی امروز گوگل : 0
ورودی گوگل دیروز ورودی گوگل دیروز : 8
آي پي امروز آي پي امروز : 5
آي پي ديروز آي پي ديروز : 14
بازدید هفته بازدید هفته : 85
بازدید ماه بازدید ماه : 209
بازدید سال بازدید سال : 4,471
بازدید کلی بازدید کلی : 87,061

اطلاعات شما اطلاعات شما
آی پی آی پی : 54.167.15.6
مرورگر مرورگر :
سیستم عامل سیستم عامل :
تاریخ امروز امروز : جمعه 23 آذر 1397

ورود کاربران

نام کاربری :
رمز عبور :

» رمز عبور را فراموش کردم ؟

عضويت سريع

نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد